Gabon Cumhurbaşkanı Dorçe A.Ş.’nın Angondje Projesini Gezdi

Gabon Cumhurbaşkanı kısa bir süre önce Dorçe A.Ş.’nin Angondje projesini gezdi. Dorçe A.Ş. tamamlandığında 2000 Gabon vatandaşını barındıracak olan 598 adet konut projesinin inşaatını üstlendi. Mühendislik Yönetim Firması ulusal bir altyapı planı geliştirmelerine yardımcı olmak için Gabon Devletine ve kamu kuruluşuna (ANGT) projenin altyapısının önemli bir kısmını yapması için idari ve teknik destek sağlamaktadır.    

Bu saha ziyareti “L Union” gazetesinde geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı, Ali Bongo Ondimba projeyi yakından takip ediyor. Dorce A.Ş.’nin  projeyi 6 ay içerisinde tamamlaması bekleniyor. 

Dorçe A.Ş.’ni  Angondje Projesi, Türkiye ve Gabon arasındaki ticari ilişkilerin gelişmesini kolaylaştırıyor. Dorçe, bir taraftan bölgenin konut ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılarken bir taraftan da yerel iş gücünü eğitmektedir. Eğitim; sağlık, güvenlik ve çevre konularını kapsamaktadır

Dorçe A.Ş. en zorlu iklimlerde bile projeleri zamanında ve bütçe dahilinde tamamlama kabiliyetine sahiptir ve konut projelerinde Gabon ve tüm bölgede en deneyimli şirkettir.