Dorçe A.Ş. Gabon Konut Projesinde 500.000 Kazasız Çalışma Saatini Başarıyla Tamamladı

Dorçe A.Ş.’nin Gabon Libreville şehrinde Anahtar Teslimi 598 adet Toplu Konut Projesini programına uygun ve sorunsuz gerçekleştirmektedir.

Projenin bu süre zarfına kadar olan kısmını 500.000 kazasız iş saatini başarıyla tamamladı.

Dorçe A.Ş., mesleğe bağlı sağlık ve güvenlik konusunda gereken eğitimleri, ekipmanı ve oryantasyonu çalışanlarına sağlayarak, herhangi bir iş kazasının oluşmasını engeller.  Proje süresince işçi sağlığı ve güvenliği uzmanları, belirli aralıklarla oluşturdukları kontrol programı ve mekanizması ile bu sürecin sorunsuz işlemesini sağlar. Bu sorumluluğu tüm çalışanlarına aşılar.

DORÇE Gabon projesinin 500.000 kazasız iş saati başarısının hemen öncesinde, Tasiast/ Moritanya’da 8,400 Kişilik işçi kampı projesi inşaatında 5.000.000 saat; Irak, Zubeyir’de  LSC-Kamp projesinde 500.000 saat kazasız çalışma saatini başarıyla tamamlayarak kazasızlık ödülleri aldı.

1982 yılında kurulmuş olan Dorçe A.Ş. zorlu ve uzak ortamlarda kaliteli hizmet gerektiren projelerin Mühendislik, Tedarik ve İnşaat hizmetlerini sağlayan ve dünya çapında deneyime sahip olan bir Türk, Genel Müteahhitlik firmasıdır. Ayrıca Dorce A.Ş., Dünyadaki en büyük PREFABRİK çelik yapı üretim tesislerinden birine sahiptir.

Kaynak: Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.

+90 (312) 472 82 10 (pbx.); www.dorce.com.tr; dorce@dorce.com.tr;

https://www.facebook.com/DORCE.Prefabricated.Building.and.Construction?ref=ts&fref=ts;

http://www.youtube.com/channel/UCapiiQBInlvqWJi7QPzYbKg?feature=guide