Dorçe A.Ş. Kalite Yönetimi Konusunda Gençleri Yetiştirmek ve Desteklemek İçin 6. Ankara Kimya Mühendisliği Bölümleri Birlikteliği ve 2.Ulusal Kimya Mühendisliği Öğrenci Kongresi” Sponsor Oldu

Dorçe A.Ş. Kalite Yönetimi konusunda gençleri yetiştirmek ve gelişimlerini desteklemek için 4-6 mayıs 2013 tarihinde Ankara Üniversitesinde düzenlenen Ulusal Kimya Mühendisliği Öğrenci Kongresine (UKMOK) sponsor oldu.

Dorçe Holding Kalite Yönetim Müdürü, Yücel Çebi, Kalite Yönetimi Konferansına ve Mezuniyet Sonrası İş Olanakları Sepozyumuna konuşmacı olarak davet edildi.

Kalite Yönetimi, Dorçe A.Ş. temel kriterlerinin ayrılmaz parçasıdır ve kalite Akredidasyonunu hem ulusal hem de uluslararası çapta başarıyla uygulayan bir firmadır. Uluslararası akredidasyonunu, ISO 9001- TSE, Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası başta olmak üzere; CE belgeleri, Rusya ve Kazakistan (GOST uygunluk sertifikası), Abu Dabi (ISO 9001) sahiptir ve farklı ülkelerin lokal gereklilikleri kapsamındaki Kalite Yönetim Sistemi sertifikalarını temin edebilen bir firmadır.

Dorçe Holding Kalite Yönetim Müdürü, Yücel Çebi, Ulusal Kimya Mühendisliği Öğrenci Kongresindeki konuşmasında; toplam kalite yönetimi, kalite bilinci, yönetimsel kalite, ürün ve hizmette kalite, kalite yönetimi için uluslararası kabul edilen araçlar ve yöntemler, kalite modeli, risk ve değişim yönetimleri, kaliteyi etkileyen diğer faktörler ve faktörlerin başta Avrupa, Orta Asya ve Afrika olmak üzere, Dünyadaki uygulama şekilleri& süreçlerin gelişimi hakkında bilinçlendirme ve bilgilendirme yaparak; Mezuniyet Sonrası İş Olanakları Sepozyumunda ise öğrencilerin mezun olduktan sonra kalite yönetimi ile ilgili Türkiye ve Dünyadaki iş imkanları, gerekli eğitimler, sertifikalar, donanım, ekip ve liderlik anlayışları ve yönetimsel becerilerin neler olması gereklililiği hakkında katılımcılara fikir verdi.

http://www.ukmok2.ankara.edu.tr/

---

1982 yılında kurulmuş olan DORCE A.Ş. zorlu ve uzak ortamlarda kaliteli hizmet gerektiren projelerin Mühendislik, Tedarik ve İnşaat hizmetlerini sağlayan ve dünya çapında deneyime sahip olan bir Türk, Genel Müheahhitlik firmasıdır. Ayrıca DORÇE A.Ş., Dünyadaki en büyük PREFABRİK çelik yapı üretim tesislerinden birine sahiptir.

 

Kaynak: Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.

+90 (312) 472 82 10 (pbx.); www.dorce.com.tr; dorce@dorce.com.tr;

https://www.facebook.com/DORCE.Prefabricated.Building.and.Construction?ref=ts&fref=ts;

http://www.youtube.com/channel/UCapiiQBInlvqWJi7QPzYbKg?feature=guide