Dorçe Prefabrik ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süheyla Çebi Karahan, “Kadının Varoluş Arayışı” temalı Türk Kızılayı Kadınlar Günü panelinde yaptığı konuşmada farkındalık yarattı.

Ankara Gazi Üniversitesinde, 8 Mart tarihinde düzenlenen “Kadının Varoluş Arayışı” temalı Türk Kızılayı Kadınlar Günü panelinde Dorçe Yönetim Kurulu Başkanımız Süheyla Çebi Karahan yaptığı konuşmada kadınların kendi içlerinde ki gücün farkına varmalarını ve dönüşümü önce kendi içlerinde başlatmaları gerektiğini, ancak bu şekilde mevcut düzeni dengeli bir hale getirebileceğimizi vurguladı.

Dünya Kadınlar gününün tarihteki sürecini, kendi eğitim ve iş hayatını, başarılarını ve başarılarının  ülkemize olan katkılarını dile getirdi .

Süheyla Çebi Karahan, genç kızlarımızın ülkemizin değerleri ve geleceği olduğunu belirterek,  kendilerini iyi geliştirmelerini, özgüvenli olmalarını, özgüvenlerini bilgi, birikim ve tecrübe ile  donatmalarını önerdi.

Konuşmasına ‘Kadınlar Akıllarına koyduklarını yaparlar’ sözü ile büyük alkış alarak son verdi.

Bu vesile ile Türk ve Dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü sevgi ile kutlar, barış ve sağlık dolu bir gelecek dileriz.

 

#KADIN #8mart #8MartDünyaEmekçiKadınlarGünü #Kadınlargünü #Dorce